Archive for the ‘Örgü & Dantel Modelleri’ Category

2012 Kış Bayan Bere Modelleri Kış aylarında başınızı soğuktan koruyacak bereler ilk aklımıza gelenler.Birkaç güzel bere modeli..

Mansoon ile 2011 Yazı Danteli Ve Fırfırlı Mansoon ile 2011 Yaz reklam kampanyasına baktığımızda dantel ve fırfırlarla romantik bir yazın vazgeçilmez olduğunu göreceksiniz..

Dantel Yelek Modası

14, Tem 2011

Dantel Yelek Modası Dantel Yelekler de bu yazın hit parçalarından.Şort atlet ve dantel yelek kombinini denemenizi öneririm..

2011 yaz Trend Beyaz dantel elbiseler Sezon trendlerinden birisi de romantik elbiseler.Dantel ve tül detaylı beyaz romantik elbiselerden hemen bir tane almanızı tavsiye ederim.

Harika örgü bebek şapkaları Bebeklerin güzelliğine diyecek yok zeten ama onları birde bu şekilde süsleyince tatlarından yenmiyo doğrusu.BU şapkalara burada rastladım.Gerçekten çok güzeller .Bayıldım.Örnek olarak sizlere de göstermek istedim..

Tığ işi modelleri – Makrome modası Ev hanımlarının vakitgeçirmek ve çeyiz için ev süslemek için yaptıkları tığ işleri makrome işleri bu sezonda kıyafetlere taşınıyor.Elbiseler ayakkabı ve çizmeler çantalar hemen hemen her aksesuarda bu moda esiyor…

Örgü şapka saç bandı ve eldiven modelleri Kış aylarında soğuklardan korunurken şıklığınızdan da ödün vermeyen şapkalar saç bantları ve eldivenler bu yazımızda.Şapka modelleri eldivenler ve saç bantları arasından birşeyler beğenirsiniz umarım…

2010 yılı sanatçı ödülleri Taylor Swift dantelli siyah elbise 2010 yılı sanatçı ödüllerinde “Artists of the Year 2010 Awards” Taylor Swift yine o güzel saçı ve makyajı ve siyah dantelli elbisesi ileçok güzel.Ben çok sevdim..

Emma Watson ve dantelli elbisesiü Emma Watson ve dantelli elbisesi ile Harry Potter serisinin galasındaydı.Siyah mibi sırt dekolteli dantelli elbisesi bence çok yakışmış…

2010 – 2011 örgü modası 2010 – 2011 örgü modası ünlü markaların en beğenilen parçalarına göre seçildi.Bu kış en çok hangi tarz örgü modellerini giyeceğiz ve örgü trendi ne yönde ilerliyor bu görsellere bakarak anlayabilrisiniz…


top